Popis

Ponúkame Vám na predaj kompletne vybudovaný a zabehnutý ranč v obci Marcelová len pár km od Dunaja a termálneho kúpaliska v Patinciach. Ranč s nachádza v okrajovej časti obce, poskytuje možnosť agroturistiky, jazdy na koni, ustajnenia a výcviku koní. Jedná sa o nádherný areál s kompletne vybudovaným zázemím a zabezpečenou prevádzkou vrátane personálu a vybavenia. Nezanedbateľnou výhodou je úžasná príroda, vyrastené stromy a jazerá obklopujúce areál. K ranču patrí aj vysadený rodiaci orechový sad.

Na pozemku sa nachádzajú 2 priestranné stajne, v ktorých je možné spolu ustajniť až 21 koní. Stajne sú vybavené aj s príslušenstvom k chovu koní – miestnosti na odloženie výbavy pre koníky, sedlá a sprchy pre kone a pod.

Okrem stajní sa na pozemku nachádzajú stavby pre výcvik koní – kruhovka a kolotoč, 3 jazdiarne ( 22 m x 50 m a 27m x 60 m) a senníky. Na niekoľkých ha sú oplotené výbehy pre kone. Možnosť chovu aj ďalších drobných domácich zvierat – množstvo menších maštalí aj s výbehom pre chov ovečiek, kôz, poníkov prípadne hydiny.

Ubytovanie pre hostí je možné v novopostavenom 2 izbovom kompletne zariadenom apartmáne, prípadne v ďalšom dvojizbovom byte. Pre spoločenské posedenie je možné využiť klubovňu so spoločenskou miestnosťou s krbom a kuchyňou, či vonkajšie altánky s prekrytým posedením.

Ranč je vystavaný na pozemku o rozlohe takmer 15 ha, z toho necelých 5 ha je vo vlastníctve, zvyšok sa prenajíma od SPF.

V prípade záujmu je možné dohodnúť sa aj na koníkoch a technickom vybavení – traktor s kosačkou, mulčovačom, prívesom a predným nakladačom a kosačka.

Neváhajte nás kontaktovať k osobnej obhliadke.

Cena je 450 000 EUR plus DPH

Adresa

  • Mesto Marcelová
  • Krajina Slovensko

Detaily

Aktualizované: 1 februára, 2024
  • Cena: 450 000€
  • Typ nehnuteľnosti: Chaty a chalupy, Komerčné priestory, Rodinné domy
  • Stav nehnuteľnosti: Predaj

Kontaktné informácie

Zobraziť ponuky
KOREKT – realitná a sprostredkovateľská kancelária
  • KOREKT – realitná a sprostredkovateľská kancelária
  • +421 905 181 239

Spýtajte sa na túto nehnuteľnosť

Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Compare listings

Compare
KOREKT – realitná a sprostredkovateľská kancelária
  • KOREKT – realitná a sprostredkovateľská kancelária