Na predaj reštaurácia so záhradnou reštauráciou a s tenisovými kurtami

 • 299 000€

Na predaj reštaurácia so záhradnou reštauráciou a s tenisovými kurtami

 • 299 000€

Popis

Na predaj objekt –  reštaurácia v obci Dvory nad Žitavou. Stavba je murovaná a je obložená drevom na štýl drevenice. Celý objekt zahŕňa aj  tenisový kurt, detské ihrisko a záhradnú reštauráciu. Výborná investičná príležitosť, možnosť prenajímania bez ďalších investícií. 

Výmera areálu celkom: je 2312 m2 + 648 m2

 • z toho rekreačné zariadenie o výmere 153 m2, letná kuchyňa 25 m2. Ostatné tvoria tenisové kurty, detské ihrisko, dvor, záhradná reštaurácia, parkovisko a priľahlé pozemky.
 • barová časť má komfortnú kapacitu cca od 30 do 54 osôb vhodná aj na organizovanie eventov, posedenia na oslavy, športové podujatia, firemné večierky, …… V barovej časti sa nachádza štandardne vybavený bar (3 umývadlá s teplou aj studenou vodou, podpultové chladničky, poličky na fľaše, poháre, náladové osvetlenie. Je tu televízor, klimatizácia a krb na drevo, jedno aj druhé vykúri miestnosť v zime.
 • Vedľa barovej časti sa nachádza “fajčiarska terasa”, ktorá z jednej strany má posuvnú presklenú stenu – v lete je zvyčajne odsunutá do dvoch strán, v zime je však zatiahnutá. Kapacitu má cca 30 osôb. Nachádza sa tu “sedliacka kuchyňa“ na dedinský štýl – pec, gril, sporák, miesto na kotlík všetko na drevo a umývadlo. Je tu priestor na veľkoplošné premietanie na bielu stenu. Terasu je možné vykurovať buď uvedenou “sedliackou kuchyňou” alebo sú tu umiestnené infražiariče.
 • V budove sa nachádza miestnosť pre personál so sociálnymi zariadeniami, toalety pre hostí, 2x sprchy/šatňa (samostatne pre ženy a mužov). Za budovou sa nachádza malý dvor na uskladnenie dreva do krbov, antuky pre kurty, … . Tento dvor je samostatne prístupný aj z bočnej ulice.
 • Ďalší malý dvor sa nachádza ja medzi fajčiarskou terasou a tenisovým kurtom. V lete je tu veľmi príjemné sedenie pod slnečníkmi – priestor pre cca 18 osôb

Pred areálom sa nachádza parkovisko cca pre 12 – 15 áut. Je osvetlené, monitorované kamerovým systémom. Povrch parkoviska je zámková dlažba. Parkovať sa dá aj v bočnej ulici pozdĺž budovy s barom.

Z parkoviska je prístupná aj oplotená letná časť (900 m2) – tu sa nachádza letný bar pod altánkom s rozmermi 12 x 6 m. Zvyšok altánku sa využíva na sedenie, v lete je tu možnosť umiestnenia veľkého televízora nad barom. V záhradnej časti je kryté pódium (výška 70 cm, plocha 5 x 3 m) – je tu prípojka 380V / 220V. Pred pódiom je priestor na tancovanie cca 80 m2 vydláždená veľkoplošnou zámkovou dlažbou 40 x 40 cm. V tejto záhradnej časti sa nachádza 11 paletových boxov na sedenie (paletové sedenie). Jednotlivé boxy majú svoje vlastné osvetlenie. Je tu aj osvetlené detské ihrisko postavené na pieskovisku cca 100 m2. Kapacita tejto záhradnej časti je cca 30 osôb pod altánkom a cca 60 osôb v paletových boxoch.

Medzi spomínaným veľkým altánkom a budovou s barom sa nachádza kuchyňa s 2 skladmi a s umyvárkou. V areáli sa nachádzajú 2 osvetlené tenisové kurty s antukovým povrchom.

Celý areál je oplotený, chránený kamerovým systémom aj poplašným zariadením.

Kapacita celého areálu je do 170 osôb v lete a cca 60 osôb v zime.

Záhradná časť areálu ponúka aj iné možnosti využitia – je to parcela s rozlohou cca 900 m2 a po odstránení paletových boxov (čo sa dá bez problémov) je tu možné postaviť napr. nájomné byty alebo domov pre seniorov, pričom pri tomto druhom zámere stačí vybudovať lôžkovú časť a priestor pre zdravotnícky personál, keďže kuchyňa, jedáleň a denná časť už je prakticky k dispozícii. Takisto je možné zrušiť jeden kurt a postaviť – budovať čokoľvek. Kurt má rozmer 18 x 36 m.

Vo Dvoroch nad Žitavou sa nachádza termálny prameň (76°C má termálna voda), je už vydané právoplatné stavebné povolenie na výstavbu aquaparku.

Adresa

 • Mesto Dvory nad Žitavou
 • Krajina Slovakia (Slovak Republic)

Detaily

Aktualizované: 19 novembra, 2023
 • Cena: 299 000€
 • Rozloha pozemku: 2960 m²
 • Typ nehnuteľnosti: Komerčné priestory
 • Stav nehnuteľnosti: Predaj

Kontaktné informácie

Zobraziť ponuky
KOREKT – realitná a sprostredkovateľská kancelária
 • KOREKT – realitná a sprostredkovateľská kancelária
 • +421 905 181 239

Spýtajte sa na túto nehnuteľnosť

Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Compare listings

Compare
KOREKT – realitná a sprostredkovateľská kancelária
 • KOREKT – realitná a sprostredkovateľská kancelária